Pomoc Psychologiczna | Psychoterapia Gdańsk | O Nas Jakub Roziński , Anna Franzl jesteśmy psychologami pracujemy jako psychoterapeuci. W nurce psychoanalitycznym
Jakub Roziński, Anna Franzl, Katarzyna Czarniak jesteśmy psychologami psychoterapeutami. Pracujemy w nurcie psychoanalitycznym. Prowadzimy psychoterapie dzieci, młodzieży osób dorosłych oraz par na terenie Gdańska. Dzielnic Gdańsk Południe oraz Gdańsk Wrzeszcz Pracujemy w oparciu o standardy polskiego towarzystwa psychoterapi psychoanalitycznej.
psycholog dla młodzieży gdańsk,psycholog dla dorosłych gdańsk,psychoterapia dla młodzieży gdańsk,psychoterapia dla dorosłych gdańsk,psycholog dla dzieci gdańsk,psychoterapia dzieci gdańsk,pomoc psychologiczna dla młodzieży gdańsk,wsparcie psychologiczne dla młodzieży gdańsk,pomoc psychologiczna dla dorosłych gdańsk,terapia psychologiczna dla dzieci gdańsk,terapia psychologiczna dla młodzieży gdańsk,terapia psychologiczna dla dorosłych gdańsk
300
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-300,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_non_responsive
 

O nas

Jakub Roziński

Ukończył Uniwersytet Gdański na wydziale Nauk Społecznych na kierunku Psychologia. W trakcie swojej pracy zawodowej w różnych instytucjach rozpoczął specjalistyczne szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapi Psychoanalitycznej Trójmiasto.

Aktualnie jest w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny młodzieży oraz osób dorosłych. Konsultuje również pary. Pracuje w oparcie o standardy Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Dagmara Dajnowska

Jestem absolwentką wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam 4-letnie szkolenie dotyczące psychoterapii psychoanalitycznej. Od 7 lat pracuję w tym nurcie prowadząc prywatną praktykę psychoterapeutyczną dla młodzieży i dorosłych w gabinecie we Wrzeszczu. Jestem psychoterapeutą w Gdańskim Ośrodku Psychoterapii dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku. Praktykę terapeutyczną prowadzę zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej (EFPP) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego jestem członkinią.

Katarzyna Czarniak

Ukończyła studia magisterskie z psychologii (UG) oraz studia magisterskie z pedagogiki resocjalizacyjnej (UG). Absolwentka Studium Psychoterapii i Socjoterapii Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów psychologicznych.

O naszej pracy.

Pomysł zaproponowania  Państwu odpłatnej możliwości skorzystania z profesjonalnej  pomocy psychologicznej  psychoterapeutycznej powstał wiele lat temu na bazie doświadczeń pracy w wielu instytucjach. W obecnych realiach społecznych praktycznie każda instytucja boryka się z ciągle rosnącą liczbą zgłoszeń. Psychoterapia różni się od pracy psychologicznej i psychiatrycznej, chociaż często polecane jest łączenie psychoterapii z farmakoterapią. Sam proces szkolenia oraz weryfikacji osób aspirujących do wykonywania tego zawodu jest bardzo długi oraz skomplikowany. Co w konsekwencji prowadzi do tego iż mamy małą liczbę specjalistów w tym zakresie. W realnej sytuacji pacjenta oznacza to że często kolejki do psychoterapeutów obejmujące często od roku, do dwóch lat. Sama terapia jest limitowana ze względów finansowych (chodzi o terapię w ramach N.F.Z i finansowana ze środków miejskich). Oznacza to, że często  pacjent napotyka na sytuację w której ma poczucie że jego praca dopiero się rozpoczyna a już musi z względów formalnych ją zakończyć.

Nasza oferta daje państwu możliwość korzystania z pomocy tak długo jak jest to potrzebne zdaniem  Państwa i terapeuty.

Etyka  w zawodzie psychologa psychoterapeuty.

W każdym zawodzie etyka jest bardzo ważną częścią  pracy.  W zawodzie psychoterapeuty ma ona szczególne miejsce. Biorąc pod uwagę specyfikę samej relacji terapeutycznej względy te muszą być zawsze priorytetowe. Etykę można podzielić na kilka obszarów, na pewno jest to etyka zawodu czyli zachowywanie tajemnicy samego kontaktu, treści sesji a nawet tego kto jest naszym pacjentem. Informacje takie może uzyskać sąd po zwolnieniu psychologa czy terapeuty z tajemnicy zawodowej. W każdym  innym przypadku treści sesji ich przebieg czas trwania jest po prostu tajemnicą terapeuty oraz pacjenta. Psychoterapeuta czy psycholog ma obowiązek poinformować organy prawa w sytuacji rażącego naruszenia prawa np. przemocy wobec dzieci, nadużycia czy zamiaru popełnienia przestępstwa. Kolejnym bardzo ważnym obszarem jest etyka samej metody psychoterapeutycznej. Psychoterapeuci skupiają się wokół różnych nurtów, inaczej mówiąc różnorodnego myślenia, różnych teorii jak i warsztatu pracy wokół tych samych zaburzeń. Aktualne badania pokazują że nie ma jednej najlepszej metody psychoterapeutycznej.  Powodzenie samej terapii zależy od jakości kontaktu pacjenta i terapeuty niezależnie od metody. Nie wszystkie metody jednak mają statut uznawanych form psychoterapii, a tylko takie dają szansę wyleczenia czy pomocy im osiągnięcia trwałego efektu.

Z naszej pomocy możecie państwo skorzystać w dwóch lokalizacjach.

Gdańsk Kowale dzielnica Gdańsk Południe. Jest to lokalizacja blisko obwodnicy Gdańska. W tym miejscu możecie państwo skorzystać z konsultacji psychologicznych dla dorosłych, młodzieży, par.

Prowadzona jest również psychoterapia  dla młodzieży oraz dorosłych.

Druga lokalizacja to Gdańsk Wrzeszcz dzielnica Gdańsk wrzeszcz. właściwie samo jego centrum.

W Gdańsku Wrzeszczu można skorzystać z konsultacji psychologicznych dla dzieci, dorosłych,  młodzieży oraz par.

Prowadzimy również psychoterapię dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par.

Jeśli nie odbieramy znaczy to że pracujemy, na pewno się z Tobą skontaktujemy,

Serdecznie zapraszamy

Nasza oferta daje państwu możliwość korzystania z pomocy tak długo jak jest to potrzebne zdaniem  Państwa i terapeuty.