Pomoc Psychologiczna | Psychoterapia Gdańsk | psychoterapia grupowa odbywa się w Gdańsku dotyczy młodzieży oraz osób dorosłych
psychoterapia grupowa jest skierowana do młodzieży jak i dorosłych. Jest ona bardzo pomocna jako grupa wsparcia ale również jako forma leczenia.
psychoterapia grupowa gdańsk,grupa terapeutyczna dla młodzieży gdańsk,psychoterapia dla młodzieży gdańsk
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_non_responsive
 

Psychoterapia Grupowa i Szkolenia

Grupa wsparcia z elementami psychoedukacji dla rodziców nastolatków.

Okres adolescencji jest trudnym okresem rozwojowym dla każdego człowieka.

 

Zawsze ten wiek jest obarczony różnymi zagrożeniami również dla rozwoju psychicznego.

 

Kwestia pandemii i skutków różnych wydarzeń, wynikających z tej sytuacji  pogłębiły istniejący problem. Z jednej strony kondycję psychiczną dzieci i młodzieży oraz ogromne braki w systemie opieki zdrowotnej. O Różne wydarzenia obnażyły sytuację psychiatrii dziecięcej oraz braki w dostępności psychoterapeutów oraz lekarzy psychiatrów.

 

Z drugiej strony mam świadomość że rodzice dzieci które mają różne problemy są jeszcze w gorszej sytuacji niż ich dzieci.

 

A kondycja psychiczna rodzica oraz pewne elementy wiedzy teoretycznej są równie ważne co opieka dla dziecka. Z tego też powodu pomyślałem o stworzeniu grupy wsparcia z elementami psychoedukacji dla rodziców takich dzieci. Aby dać im możliwość wymiany doświadczeń, myśli ,podzielenia się swoimi kłopotami i co najważniejsze uzyskania przez nich pomocy i wsparcia zarówno od innych rodziców jak i osoby która na co dzień pracuje z dziećmi jak i ich rodzicami.

 

Grupa ma charakter odpłatny cykliczny odbywać się będzie  w weekendy  w intensywności jednego spotkania tygodniowo. Czas trwania jednego spotkania to dwie godziny miesięczny koszt uczestnictwa w takiej grupie to 400 zł. Grupa będzie odbywała się w Gdańsku/Kowale.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 286 222

 

Uczestnictwo w grupie poprzedza krótka rozmowa z kandydatem/tką do takiej grupy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres

e-mail:gdanskpsychoterapia@gmail.com

W    temacie   maila prosimy wpisać   frupa dla młodzieży.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr telefonu

603 286 222 – Psycholog Jakub Roziński

Psychoterapia Grupowa Gdańsk, grupa terapeutyczna dla młodzieży w trójmieście

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.