Pomoc Psychologiczna | Psychoterapia Gdańsk | psychoterapia grupowa odbywa się w Gdańsku dotyczy młodzieży oraz osób dorosłych
psychoterapia grupowa jest skierowana do młodzieży jak i dorosłych. Jest ona bardzo pomocna jako grupa wsparcia ale również jako forma leczenia.
psychoterapia grupowa gdańsk,grupa terapeutyczna dla młodzieży gdańsk,psychoterapia dla młodzieży gdańsk
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_non_responsive
 

Psychoterapia Grupowa i Szkolenia

Grupa Psychoterapeutyczna dla młodzieży

Jedną z form psychoterapii jest psychoterapia grupowa Taka forma psychoterapii jest pomocna w leczeniu wszelkich przejawów szeroko rozumianych trudności emocjonalnych jak i społecznych.

Na tą formę terapii dobrze reaguje młodzież.

Jednak takich grup jest stosunkowo nie wiele.  Nasza grupa będzie miała charakter stały, otwarty.

Aby zakwalifikować się do grupy należy przejść konsultacje z terapeutami którzy prowadzą tę grupę.

Szczegółowe informacje odnośnie kosztów i zasad uczestnictwa w grupie możecie Państwo  uzyskać pod numerami kontaktowymi podanymi poniżej.

Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu w stałym miejscu  o stałej godzinie.

Aby zapisać  dziecko do grupy należy skontaktować się z terapeutą i ustalić szczegółowy termin spotkania  konsultacyjnego.

Spotkania będą odbywać się w dawnym  pałacu ślubów w Gdańsku Wrzeszcz przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w każdy wtorek w godzinach 17.00 – 18.30

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres

e-mail:gdanskpsychoterapia@gmail.com

W    temacie   maila prosimy wpisać   frupa dla młodzieży.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr telefonu

503 108 579- Psycholog  Anna Franzl

603 286 222- Psycholog Jakub Roziński

Psychoterapia Grupowa Gdańsk, grupa terapeutyczna dla młodzieży w trójmieście

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.